Pożyczka dla zadłużonego u komornika

Jak oddłużyć domowy budżet? Oddłużenie domowego budżetu to spore wyzwanie. Niemniej jednak jest to w dzisiejszych czasach problem, z którym borykać się musi coraz więcej polskich rodzin. Zaciągnięte przed paroma laty kredyty stały się zbyt dużym ciężarem, ponieważ finansowe możliwości gospodarstw domowych są bardzo ograniczone.

Znakomita większość pieniędzy jest przeznaczana na najbardziej podstawowe wydatki, a wiadomo, że jeśli ktoś staje przed dylematem czy ma zapłacić ratę w terminie, czy zabezpieczyć środki na zakup żywności, wybierze tą drugą opcję. Banków jednak nie interesuje to, że standard życia w Polsce systematycznie się obniża, że ludzie nie mogą liczyć na wyższe zarobki i że rosnące raty kredytów utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Jeśli ktoś nie wywiązuje się z warunków umowy, musi spodziewać się nawet najgorszego – a mianowicie tego, że pewnego dnia do jego drzwi zawita komornik. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Tymczasem aby wydostać się z długów, trzeba dysponować odpowiednią ilością dodatkowych pieniędzy. Skąd je wziąć? Można wówczas rozważyć skorzystanie z rozwiązania jakim jest pożyczka pozabankowa.

Więcej o sposobach pozyskiwania funduszy na spłacenie zaległości u komorników znajdziesz w poprzednich materiałach pod adresem http://wabank.az.pl/?p=21

Wybór w zakresie tych ofert jest aktualnie na tyle duży, że można wśród nich znaleźć naprawdę atrakcyjną pożyczkę. Korzystna pożyczka to przede wszystkim taka, która ma nie tylko dobre oprocentowanie, ale również spełnia oczekiwania samego zainteresowanego i jest adekwatna do możliwości jakie on posiada. Należy zatem pamiętać, że to, co jest odpowiednie dla jednej osoby, nie musi być takie dla drugiej.

7 thoughts on “Pożyczka dla zadłużonego u komornika

 1. Jak wiadomo od jakiegoś czasu w naszym kraju funkcjonuje takie coś jak bik i krd i tam wpisywani są wszyscy którzy są gdziekolwiek zadłużeni. Ja mam własnie tego pecha że wylądowałem w bik z negatywnym wpisem a potrzebuję pilnie pożyczki. Szukam teraz gdzie osoba zadłużona i spisana ze złym bikiem może dostać jakąkolwiek pożyczkę lub kredyt po to żeby jak najszybciej spłacić wszystkie zaległości u komornika. Czy są w ogóle możliwe takie specjalne kredyty lub pożyczki bez sprawdzania baz bik i krd dla ludzi pozadłużanych i potrzebujących pomocy finansowej żeby spłacić komorników. Błagam o pomoc i pożyczkę bo inaczej zostanę zlicytowany i komornik zabierze mi wszystko co mam. Jestem w bik i w dodatku mocno zadłużony więc pomóżcie i piszcie gdzie dostanę pożyczkę lub kredyt.
  Kazimierz Węgierska Górka

 2. Czy osoba, którą nachodzi już komornik może starać się o pożyczkę na spłacenie swoich zaległości? To bardzo ważne, bo bez tego nie dam rady teraz spłacić swoich długów, a niedługo powinienem wyjść na prostą. Może znacie jakąś firmę w Toruniu, która mogłaby mi pomóc?

 3. Ratunku! Komornik upomina się o jakieś stare zaległości, a ja nie mam z czego spłacić! Czy można gdzieś dostać pożyczkę na ten cel? Obiecuję że oddam w terminie. Potrzebuję 3000 złotych. Nie chcę stracić swojego dobytku. Co mam zrobić???

 4. Czy osoba, która ma już takie zaległości, że zainteresował się tym komornik, ma jakiekolwiek szansę na kredyt, dzięki któremu ureguluje swoje długi? Wiem, że to nie jest idealne rozwiązanie, bo jednym długiem łata się inny, ale zawsze to jakiś doraźny sposób na poprawę sytuacji i uniknięcie utraty mienia.

 5. Mam komornika za długi byłego męża. Muszę spłacić pilnie 5000 zł. Jestem osobą pracującą. Nawet nie najgorzej zarabiam. Jednak figuruję w BIK i KRD i żaden bank nie chce mi pożyczyć pieniędzy.
  Jak nie spłacę komornika, to zacznie licytować mi mieszkanie. Bardzo proszę o pomoc. Tę pożyczkę oddam w ciągu 12 miesięcy.

 6. Potrzebuję pilnie pomocy bo mam bardzo duże zadłużenie w bankach i czeka mnie licytacja komornicza. Jest mi bardzo pilnie potrzebna pozyczka pozabankowa jakaś taka specjalna na spłacenie zaległości komorniczej bo sama nie dam sobie rady pomimo tego że znowu mam już wysokie dochody. Muszę pożyczyć gotówkę ok 20 tys. zł na pół roku ale myślę że uda mi się wszystko zwrócić wczesniej więc wolę powiedzieć że mam zapas. Miałam przez chwilę małą czkwakę jeśli chodzi o przychody mojej firmy ale już wszystko jest pod kontrolą i spokojnie będe mogłą pospłącać wszystkie moje raty i należności.
  Brygida Lublin

 7. Witam, potrzebuję ok 10 000 tys zł na spłate zaległych zobowiązań. Mam zły bik i widnieję w KRD, mam stałą pracę ale niestety pewne okolicznośći życiowe doprowadziły mnie do tego dołka finansowego. Proszę o pomoc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*