Pożyczę pieniądze na procent

Pożyczki społecznościowe – podejście Polaków. Pożyczka społecznościowa to jedna z opcji dla tych osób, które z jakiś względów nie mogą bądź też nie chcą korzystać z usług bankowych. Dostępna jest za pośrednictwem specjalnych serwisów internetowych określanych mianem serwisów social lending. Pożyczki społecznościowe nazywane są także prywatnymi – nie bez powodu, ponieważ są to umowy zawierane pomiędzy fizycznymi osobami bez pośrednictwa jakichkolwiek instytucji finansowych.Pożyczki prywatne najłatwiej znaleźć wpisując w wyszukiwarkę zdanie typu “pożyczę pieniądze prywatnie”, lub “pożyczę prywatnie pieniądze na procent”.

Generalnie rzecz biorąc, sama idea odkrywcza nie jest – odkąd pieniądz stał się środkiem płatniczym, odtąd ludzie zawierali tego typu transakcje pomiędzy sobą. Zresztą, każdemu z nas zapewne nie raz i nie dwa zdarzyło się pożyczyć jakąś sumę od znajomego bądź od kogoś z rodziny. Pożyczki społecznościowe na tym właśnie bazują – z tym, że strony zawierające pomiędzy sobą umowę nie muszą się znać osobiście, a całą sprawę załatwia się przez Internet. W Polsce pożyczki społecznościowe są obecne już od kilku lat, aczkolwiek jeszcze nie zadomowiły się na dobre w naszej rzeczywistości – przyjdzie na to zapewne jeszcze poczekać, ponieważ najpierw muszą zajść zmiany w mentalności i sposobie myślenia Polaków.

Tutaj znajdziesz komentarze i opinie ludzi którzy znaleźli nas przez wyszukiwarki wpisując zdanie “pożyczę prywatnie na komornika“.

Większość naszych rodaków wychodzi bowiem z założenia, że tylko banki gwarantują pełne bezpieczeństwo finansowych transakcji i jeśli skądś pożyczać pieniądze, to tylko i wyłącznie od nich. Ojczyzną pożyczek społecznościowych jest Wielka Brytania – tam co drugi obywatel wybiera te rozwiązanie zamiast kredytu. Jak każdy produkt finansowy, tak i opisywane tu pożyczki mają swoje plusy i minusy.

11 thoughts on “Pożyczę pieniądze na procent

  1. Chociaż internet i serwisy społecznościowe to już codzienność, bez której nie potrafimy się obejść, to mimo wszystko nie mam wciąż zaufania do pożyczek społecznościowych. Normalne kontakty i relacje międzyludzkie to jedno, ale gdy w grę wchodzą już pieniądze, to może być różnie. Krótko mówiąc: śliski temat. Zbyt śliski jak dla mnie…

  2. Ludzie pożyczają kasę we wszystkie możliwe sposoby. Jeśli banki odmawiają, idą do parabanków. Korzystają z chwilówek, pożyczek sms i innych pozabankowych form pożyczania pieniędzy. A gdy tego im mało, zaczynają brnąć w pożyczki prywatne i społecznościowe. I tak do oporu… aż komornik nie zastuka do drzwi

  3. Znacie gdzie są ogłoszenia najnowszych ofert na różne prywatne pożyczki? Szukam kontakt gdzie są nowe pożyczki prywatne udzielane przez inwestorów pożyczających bez bik i krd na procent. Pilnie potrzebuję prywatnej pożyczki i interesują mnie główni najnowsze proponowane przez ludzi pożyczających gotówkę osobom zadłużonym.

  4. Czy istnieją takie pożyczki pozabankowe, które nie uderzą mnie za mocno po kieszeni? Szukałem różnych ofert w internecie, ale większość z nich ma jakieś barbarzyńskie koszty. Jeśli nie znajdę niczego w sieci, to może gdzieś w Koszalinie istnieje firma, która udziela pożyczek na ludzkich warunkach?

  5. Witam poszukuje prywatnego inwestora który udzieli mi pozyczki w wysokosci 100 tys zl ,na umuwe cywilno prawno lub na wksel bez zbednych dodatkowych przedplat.

  6. witam serdecznie, bardzo pilnie potrzebuje pozyczyc 25000 pln wszystkie warunki do uzgodnienia, na weksel lub umowe cp, bez przedplat, zgadzam sie na wszystkie warunki, BARDZO PROSZE O POMOC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*