Pozabankowa pożyczka na remont łazienki

Każdej łazience przydałby się od czasu remont. Jest to jednak dość kosztowne przedsięwzięcie – z uwagi właśnie na jego koszta wielu z nas odkłada je w czasie. Zawsze bowiem pojawiają się jakieś pilniejsze wydatki – dochodzimy wówczas do wniosku, że remont może jeszcze poczekać. Tak jest rzecz jasna do pewnego momentu. Nie da się wszystkiego odwlekać w nieskończoność.

Niejednokrotnie jesteśmy niemile zaskoczeni, kiedy idziemy do banku kredyt i spotykamy się z decyzją odmowną. Dowiadujemy się, że nasza zdolność kredytowa jest za niska. Faktem jest – i tego ukryć się nie da, że w dzisiejszych czasach nie jest wcale łatwo dostać jakikolwiek kredyt. Banki wzbraniają się z ich udzielaniem osobom z niższymi zarobkami, obawiając się problemów ze spłatą. Chcąc zatem pozyskać środki niezbędne do przeprowadzenia w łazience zmian, zwracamy się z wnioskiem do firmy pożyczkowej. Obecnie pożyczki pozabankowe stanowią doskonałą alternatywę dla kredytów – nie musimy się obawiać, że nasze niewysokie zarobki staną nam na przeszkodzie. Aby jednak pożyczka pozabankowa spełniła swoje zadanie we właściwy sposób, musimy zadbać o jej odpowiedni wybór. Z uwagi na ilość dostępnych na rynku ofert nie jest to łatwym zadaniem.

W wcześniejszych artykułach pisaliśmy także o takich rozwiązaniach jak pożyczki na remont mieszkania bez zaświadczeń i staraliśmy się wskazać różne możliwości pozyskiwania na ten cel funduszy.

Pocieszające w tym wszystkim jest to, że mamy do dyspozycji różnego rodzaju rankingi i porównania, które bez problemu znajdziemy w Internecie, gdzie są dostępne za darmo. Na forach natomiast możemy poczytać, co na temat poszczególnych firm pożyczkowych sądzą inni, co da nam jakieś wyobrażenie o ofertach.

3 thoughts on “Pozabankowa pożyczka na remont łazienki

  1. Pożyczka pozabankowa na wyposażenie mieszkania – Raz na jakiś czas każdy z nas chciałaby dokonać w swoim mieszkaniu jakiś zmian – pomalować ściany, kupić nowe meble, wymienić dywany etc. Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze, a często jest tak, że nie mamy po prostu możliwości zaoszczędzenia niezbędnych środków. Kredyt w banku nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza wówczas, kiedy spłacamy już jakiś bądź gdy nasze zarobki są niestety zbyt niskie, abyśmy byli w stanie spełnić wymagania bankowe.

    Możemy wtedy skorzystać z opcji jaką jest pożyczka pozabankowa. Podstawą jest w tym momencie znalezienie odpowiedniej firmy, co z naszej strony wymaga trochę wysiłku. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż zbyt pochopne podejmowanie decyzji może pociągnąć za sobą fatalne dla nas konsekwencje. Pożyczkę pozabankową musimy dostosować do naszych potrzeb i możliwości. Pamiętajmy również o tym, by nie pożyczać pieniędzy na wyrost – po co narażać się na dodatkowe koszta? Dlatego też zastanówmy się nad tym, czego naprawdę potrzebujemy i jakiego rzędu kwoty wchodzą tu w rachubę, zróbmy sobie kosztorys.

    To z pewnością ułatwi nam podejmowanie decyzji i opracowanie wspólnie z firma pożyczkową takiego harmonogramu spłaty zobowiązania, który nie będzie dla nas stanowił obciążenia. Miejmy świadomość, że firma pożyczkowa – podobnie jak bank – będzie od nas wymagać terminowego przestrzegania postanowień umowy. Gdyby tylko trafiła się nam takowa sposobność, spłaćmy pożyczkę pozabankową wcześniej, gdyż w ten sposób sporo zaoszczędzimy.

  2. Moja łazienka przypomina powojenną ruinę. Prosi się o remont od wielu lat, jednak wciąż brakuje mi środków finansowych. Myślę, że będzie mnie to kosztować co najmniej 5-7 tysięcy – w najskromniejszej wersji. Czeka mnie wymiana całej armatury, muszę też kupić nowe kafelki. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie dostanę najlepszy kredyt lub pożyczkę na remont łazienki? Najlepiej gdyby był to kredyt bankowy, chociaż jeśli ktoś wie, która firma pozabankowa może udzielić go tanio, również chętnie skorzystam.

  3. Mam podobny problem. Łazienka u mnie w mieszkaniu ostatni poważny remont widziała chyba w latach 80tych, więc wszystko nadaje się już do wymiany. Chciałbym wziąć jakiś kredyt na remont, ale w banku raczej mi nie dadzą ze względu na niską zdolność kredytową. Czy jest szansa wzięcia kredytu poza bankiem ale na normalnych warunkach, gdzie nie będę musiał dopłacić drugiej takiej kwoty jaką pożyczyłem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*