Kredyty dla mających problemy z bik

Pożyczki pozabankowe – dobre i przemyślane decyzje. Pożyczki gotówkowe bez BIK – czyli bez weryfikowania pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej – zyskują coraz więcej zwolenników. W czasach, kiedy o bankowy kredyt jest bardzo trudno, możliwość pozyskania dodatkowych środków jest niezwykle cenna. Większość Polaków skarży się na jakość swojego życia – taki, a nie inny stan jest spowodowany zbyt niskimi zarobkami oraz wysokimi kosztami utrzymania.

Często zatem zachodzi potrzeba skorzystania z zewnętrznego wsparcia finansowego, ponieważ jest to jedyny sposób na załatanie dziur w domowym budżecie, a także na zrealizowanie przedsięwzięć ciągle odkładanych na bliżej nieokreśloną przyszłość. Pożyczki pozabankowe okazują się zatem niezwykle pomocne, aczkolwiek pod warunkiem, że decyzja o skorzystaniu z takiego rozwiązania jest dobrze przemyślana. Każda osoba, która taką opcję bierze pod uwagę powinna dokładnie rozważyć wszelakie za i przeciw.

Bardzo wielu Polaków systematycznie zapożycza się w firmach pozabankowych – i bardzo sobie to chwalą, dodając przy okazji, że gdyby nie takie pożyczki, znaleźliby się w naprawdę trudnej sytuacji. Jeżeli komuś przyświeca zdrowy rozsądek, nie ma ryzyka, że wpakuje się w poważne tarapaty. Trzeba pamiętać o tym, aby nie pożyczać pieniędzy na jakieś drobnostki, ale tylko wtedy, kiedy są one rzeczywiście potrzebne. Cel, na który zostaną wydane zawsze powinien być jasno sprecyzowany. Powinno się unikać pożyczek wówczas, kiedy nie ma się całkowitej pewności co do tego, że spłacanie rat nie będzie kłopotliwe.

3 thoughts on “Kredyty dla mających problemy z bik

  1. Jestem w potrzebie. Muszę wymienić okna w mieszkaniu, a nie mam tyle gotówki, żeby sfinansować to bez zadłużania się. Niestety żaden bank nie chce mi udzielić kredytu, bo z powodu błędów z przeszłości znalazłem się w BIK. Czy ktoś zna jakąś firmę, najlepiej gdzieś w okolicy Katowic, gdzie dostanę taką pożyczkę, gdzie nie sprawdzają BIK? Oczywiście najlepiej, gdyby to nie była jakaś bardzo droga firma. Dziękuję.

  2. Witam, szukam możliwości szybkiego pożyczenia pieniędzy na niewielki procent i szybką spłatę. Popsuł mi się samochód i nie mam pieniędzy na naprawę. Ratuje mnie szybka pożyczka. Czy może ktoś wie, gdzie taką dostanę? Interesuje mnie Lublin lub najbliższa okolica. Dzięki. Jacek

  3. Zalało mi mieszkanie i potrzebuję pieniędzy na remont, Niestety ubezpieczenie nie było w stanie pokryć szkód, a przecież trzeba gdzieś mieszkać, więc poszukuję pożyczki na ten cel. Niestety mam złą historię w bik i obawiam się że mogę mieć problem z jej otrzymaniem. Może ktoś mi podpowie, do kogo zwrócić się o pomoc?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*