Kredyt z małymi dochodami

Pożyczki pozabankowe z niską zdolnością kredytową – częsty temat rozmów.
Pożyczki pozabankowe są tematem bardzo często poruszanym zarówno na forach internetowych, jak i w rozmowach prywatnych. Ludzie zawsze rozmawiali o pieniądzach, aczkolwiek w dzisiejszych czasach kwestie te nabierają szczególnego znaczenia – zwłaszcza, że znakomita większość Polaków cierpi z powodu niedoboru gotówki. Trudno zresztą, aby było inaczej, jeśli zważyć na fakt, że ceny wszystkich najbardziej niezbędnych do życia artykułów są strasznie wysokie i mają się nijak do przeciętnych wynagrodzeń.

Pojawiają się zatem coraz to większe problemy z tym, aby przetrwać miesiąc, aż na koncie pojawią się pieniądze z tytułu wypłaty, która i tak najczęściej nie jest zbyt wielka. W przypadku osób mających nie duże zarobki bardzo często zachodzi konieczność pozyskania niewysokich kwot takich jak przykładowo 200 złotych. Wiadomo, że w takiej sytuacji nie ma nawet po co zwracać się do banku z wnioskiem o kredyt, ponieważ gdy w rachubę wchodzą niskie sumy, nie ma opcji zaciągnięcia kredytu. Inna sprawa, że aby z tej usługi móc skorzystać, trzeba posiadać bardzo wysoką zdolność kredytową – a z tym mieszkańcy naszego kraju mają niemałe kłopoty.

Popatrz też jak sobie radzą osoby które pilnie potrzebują pożyczki na komornika z małymi zarobkami i tak jak inni napisz też swoją obiektywną opinię.

Niekiedy w rozmowach padają rozmaite zarzuty pod adresem firm pożyczkowych – że żerują one na cudzym nieszczęściu. Nie jest to wcale prawdą. Ludzie przeważnie sami sobie są winni, ponieważ podejmują się zobowiązań przerastających ich możliwości finansowe. Pożyczają pieniądze, kiedy wiedzą, że długu nie oddadzą, przesadzają z kwotami pożyczek, nie czytają umów i wychodzą z założenia, że skoro firma pożyczkowa to nie bank, to wszystko ujdzie im na sucho.

4 thoughts on “Kredyt z małymi dochodami

 1. gdzie można pożyczać w Polsce pieniądze gdy nie dużo się zarabia i nie ma wystarczającej zdolności kredytowej dla banku? potrzebuję pilnej pożyczki w gotówce a mam stałą pracę jednak mam słabe zarobki i wiem już że żaden polski bank nie da mi wystarczającej kwoty gotówki bo dla nich żeby dać pieniądze to trzeba zarabiać naprawdę dużo. tak to już jest a naszym kochanym kraju, że pomoc finansowa czyli kredyty lub pożyczki w banku udzielane są osobom zamożnym i tym co mają wysokie zarobki natomiast dla tych którzy nie są bogaci i zarabiają nie duże sumy co miesiac czyli ci co mają małe wypłaty mogą liczyć tylko na jakieś pożyczki pozabankowe pod zastaw i sprawdzone kredyt bez zaświadczeń takie same jak dla zadłużonych i bezrobotnych

 2. W takiej sytuacji pozostaje chyba jedynie iść do parabanku, bo na banki raczej nie ma co liczyć…
  Parabank pewnie zainkasuje swoją niemałą należność, ale pożyczkę powinien dać, bo dla nich liczy się przede wszystkim zysk, a na niewypłacalnych dłużników też znajdą sposób.

 3. Jak żyje przeciętny Polak? Do kogo jest adresowana oferta firm pożyczkowych? Mówiąc najogólniej, przede wszystkim do tych osób, którym banki odmawiają udzielenia finansowego wsparcia. Jakie są tego przyczyny? Brak odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej oraz negatywna historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej. W dzisiejszych czasach coraz więcej Polaków ma trudności ze spłacaniem swoich długów.

  Odpowiedzialnością za taki właśnie stan rzeczy obarczać należy niskie wynagrodzenia oraz bardzo wysokie koszty utrzymania. Przeciętna polska rodzina żyje od pierwszego do pierwszego – aż ponad 80 procent osiąganych przez nią dochodów miesięcznych idzie na opłacenie rachunków i zakup żywności. Standard życia w naszym kraju jest niestety niski, a najgorsze jest to, że ludzi znajdujących się na granicy ubóstwa systematycznie przybywa. Osobom będącym w takiej oto sytuacji materialnej żaden bank nie udzieli kredytu, dlatego też szukają one wsparcia w firmach pozabankowych, gdzie otrzymanie pożyczki gotówkowej nie jest zależne od spełnienia wielu wygórowanych wymagań.

  Ludzie są przeważnie zainteresowani niezbyt wysokimi kwotami pozwalającymi zapłacić zaległe rachunki, kupić dziecku podręczniki do szkoły etc. Są to sumy rzędu kilkuset złotych. Pozwalają one spiąć domowy budżet i jako tako utrzymać go w ryzach. Warunek jest przy tym taki, że decyzja o skorzystaniu z pożyczki pozabankowej musi być przemyślana. Trzeba też dobrze wybrać ofertę, co nie jest łatwe – zważywszy na ilość tych ofert dostępnych na rynku.
  Henryka Zielona Góra

 4. Witam, szukam pożyczki gotówkowej w wysokości 3 tysięcy złotych na naprawę ogrzewania. Nie mam dużych zarobków więc nie mogę płacić wysokich rat i zależy mi na jak najmniejszych ratach miesięcznych. Czy może wiecie jaki bank udziela takich pożyczek? Mogę nawet spłacać przez 5 lat ale chodzi mi o to żeby rata była mała i żeby wystarczyło mi na życie.
  Maryla – Opole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*