Darmowe pożyczki,chwilówki – VIVUS.PL

Dla wielu osób może się to wydawać niemożliwe, jednak darmowe pożyczki są dziś dostępnym i normalnym produktem dla każdego wypłacalnego klienta. Jeden z potentatów na rynku finansowym w Polsce – firma Vivus udostępnia w ramach promocji pierwszą pożyczkę bez żadnych opłat. Można na miesiąc czasu pożyczyć 1200 zł i tyle samo oddać.

Vivus Finance sp. z o.o. to jeden z oddziałów na świecie Łotewskiej firmy pożyczkowej.

Jak pożyczyć pieniądze z Vivus ?

2 groszeProcedura ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosta. Dostęp do dodatkowych pieniędzy może dostać każda osoba będąca rezydentem Polski w wieku 20 do 75 lat, która nie posiada zaległości w płatnościach. Należy się zarejestrować podając swoje dane osobowe, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz oczywiście adres email. Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu 1 grosza na konto firmy – jest to weryfikacja pożyczkobiorcy. Następnie wystarczy kliknąć “weż pożyczkę” i wybrać jej wysokość. Czas oczekiwania na zasilenie konta to 15 minut.

Niestety każdy może tylko jeden raz pożyczyć pieniądze bez opłat. Każda kolejna pożyczka kosztuje już co nieco. Ile ? Poniżej przedstawiamy przykładowe wyliczenia.

1. Przypuśćmy, że ktoś chciałby przedłużyć termin spłaty zaciągniętej darmowej pożyczki. Jeśli chciałby 1200 zł potrzymać dłużej o 7 dni to musi dodatkowo opłacić 117.6 zł. Gdyby to było mało, to przedłużenie o 14 dni kosztuje 151.2 zł.

2. Jak wygląda identyczna pożyczka na 30 dni w kwocie 1200 zł tylko już kolejny raz brana ? W takim przypadku po miesiącu trzeba będzie zwrócić 1368 zł czyli o 168 zł więcej. Czy to dużo, czy mało ? Takim wyznacznikiem dla niektórych może być wskaźnik RRSO:  392.4 % informujący o raczej sporym oprocentowaniu. Warto dodać w tym miejscu, że bywają firmy konkurencyjne mające RRSO jeszcze kilka razy wyższe – VIVUS nie należy do najdroższych. Przedłużenie kolejnej pożyczki kosztuje tyle samo co dla tej promocyjnej darmowej.

Czy warto zatem korzystać z pożyczek Vivus ? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie każdy sam. Jeśli nie ma możliwości otrzymania pożyczki z banku z jakiś powodów i sytuacja wymaga wydatkowania pewnej kwoty, to można się wspomóc takim zastrzykiem gotówki. Należy jednak pamiętać, że nadużywanie takiej formy pożyczkowej jest bardzo nieopłacalne i raczej komplikuje wyjście z długów jeśli ktoś w takowe wpadł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*